Kontakt

Kliknutím zvětšíte

KOLOC s.r.o. - CLUB SLADOVNA
Nabízíme příjemné prostředí restaurace starobylého stylu. Vaříme obědy, večeře, speciality, zajistíme svatby, rauty, školení, večírky i firemní akce. K dispozici krytá tunelová kulová střelnice dlouhá 50 m, paintballové hřiště a zakrytá horolezecká stěna.

Kontaktní údaje:
Adresa:
Vojtěšská 245, 338 05 Mýto

Telefon: +420 371 750 453
Mobil: +420 602 435 761
Mobil: +420 602 477 359

V případě jakýchkoliv dotázů nás neváhejte kontaktovat na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

PARTNEŘI:

Paintball hřiště Plzeň Paintball PP Arena

Propracované halové dvoupatrové hřiště o rozloze 2500m2, propojené čtyřmi schodišti, postavené z kombinace dřeva a pneumatik. Umístění uvnitř budovy umožňuje celoroční provoz a díky umělému osvětlení je možné hrát i ve večerních hodinách. K dispozici nabízíme i vlastní šatny, převlékací (uzamikatelné) skříňky a sprchy. Paintball nabízí nejen spoustu nevšedních zážitků, ale i adrenalin. Přijďte se k nám sami přesvědčit. Tým profesionálů je připraven věnovat se právě Vám.

Více na http://www.paintball-plzen.cz

Oficiální stránky města Mýto Oficiální stránky města Mýto

Poloha Mýta, které je obklopeno rozsáhlými lesy, poskytuje celou řadu možností výletů do blízkého okolí. Je možno navštívit okresní město Rokycany (11km) s jeho památkami a okresním muzeem, starý vodní hamr v Dobřívě (10km) nebo město Zbiroh (8km) s jeho zámkem, oponou od A.Muchy či muzeem spisovatele J.V.Sládka. Lesy v blízkém okolí jsou v létě a na podzim rájem pro milovníky hub.