Paintball indoor hřiště PP aréna

Dříve bylo v České republice zhruba 180 menších sladoven, které zásobovaly české pivovary sladem. Nyní jsou na území Čech 4 průmyslové sladovny a jedna stará sladovna, v níž už se nevaří slad a nezásobují pivovary, ale vaří se tam dobré jídlo a vře krev při adrenalinovém sportu současnosti - paintballu.

Prostor je proto k tomuto účelu v současné době plně využíván a sladovna se z chátrající budovy proměňuje v opět plně funkční a fungující komplex, jež nabízí svým návštěvníkům mimo jiné restauraci, tělocvičnu, horolezeckou, bouldrodovu stěnu a paintballové hřiště.

Paintballové hřiště se rozkládá v posledních dvou patrech humen, kam byl dříve pomocí šnekových dopravníků dopraven ječmen, a zde pak sládci ječmen sušili. Tyto dvě patra mají každé rozlohu 1250m2 a jsou propojeny čtyřmi schodišti, jenž se všechny využívají jako průchozí mezi jednotlivými podlažími při paintballových hrách.

Horní patro hřiště je více otevřené a hlavní překážky tvoří malé domečky, které poskytují snadný úkryt proti soupeřově střelbě. Bezpečné zázemí vytvářejí především pro nejisté hráče, kteří z nich mají dobrý výhled a též lépe odolávají útokům.

Spodní patro je tvořeno velkým množstvím menších překážek. Ty pak umožňují rychlý postup, který ovšem využívají převážně zkušenější hráči k rychlejší a taktické hře. Spodní patro je navíc vybaveno zázemím pro hráče a lze jej plně využít jako technický prostor pro odpočinek, doplnění kuliček, čištění zbraní apod. Tento prostor je též vymezen pro doprovod hráčů.

Obě patra jsou kompletně osvětlena a zpřístupněna 24 hodin denně. Hráčům se tak naskýtá možnost využít hřiště v jakoukoliv denní či noční dobu. Díky formě ?indoor? není hra narušena ani ovlivněna výkyvy počasí a zahrát si proto můžete takřka neomezeně po celý rok.

Pokud se rozhodnete paintballové hřiště navštívit, můžete si být jisti kvalitou poskytovaných služeb. Tu zaručují profesionální hráči, kteří se aktivně věnují paintballu již několik let a tento rok v uskupení pod názvem PPA vyhráli titul Mistrů České republiky v dobývání objektů a byli součástí vítězného týmu České Národní Paintballové Ligy.

Více o indoor&outdoor PP aréně na Paintball hřiště Plzeň

kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte