Horolezecká stěna

Skončete s nudou. Nebo už jste s ní skončili? Udržujete si fyzičku a bavíte se bouldrováním? Tak to určitě přijeďte vyzkoušet nejlepší boulderovou stěnu, která je v Mýtě u Rokycan. Boulder mnoha obtížností na ...m2, více než .. chytů a přes ... značených cest na Vás čeká každý den od ... Do ?. Hodin v klubu Sladovna.

Bouldrová stěna nabízí adrenalin, kde si každý, od začátečníků po zkušené boulderisty, přijde na své. Na stěně najdete více než ... chytů, takže o zábavu budou mít všichni na ještě dlouho určitě postaráno. Bouldrová stěna je specifická nejen tím,že se dá lézt po pouze označených trasách. Jeho krása spočívá především ve stovce různých možností, na základě kterých si lze během pár sekund vytvořit pomocí kombinace různých chytů nespočetně možností kudy lézt a otevírá tak obrovský prostor lezeckého světa. Nabízí tak několikanásobně více možností, než kterákoliv jiná lezecká stěna s lanem.

Ten, kdo si přijde vyzkoušet si bouldrování může zkusit i přilehlou horolezeckou stěnu. Každý může být mile překvapen velkou rozlohou a též výškou stěny. V prvních chvílích nejistoty jistě přijde vhod pocit bezpečného jištění, který zajistí dlouhé lezecké lano. Dle odvahy si pak každý může zvolit zcela individuálně buď pestřejší, ale náročnější cestu nebo možnost pozvolného lezení na velkých úchytech bez potřeby velkých lezeckých znalostí. Naopak znalci si přijdou na své zvolením náročných a důmyslných úchytů s volbou náročnějších tratí, které dosahují ve své maximální výšce až 19m.p>

Bouldrování nabízí nejen adrenalinový zážitek, ale též zvýšení fyzické kondice, zlepšení pocitu sebeovládání se a též rychlost správně a rychle se rozhodovat v krizových situacích. Pokud nás navštívíte se skupinou kamarádů, můžete si být jisti, že zažijete nejen odpoledne plné zábavy,ale též utvrdíte přátelství a dozvíte se mnohem více o každém z nich.

Po náročném výkonu je pro všechny připraveno příjemné a přátelské prostředí místní restaurace, kde se každý může odměnit za svůj výkon nejen ostřejším nápojem, ale též něčím výtečným k snědku, sklenkou vychlazeného piva či šálkem výborné kávy.

Pronájem na hodinu 250,- Kč

kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte